fbpx
+420 723 536 476 info@stehovanibohemia.cz
Ať už stěhujete svou domácnost poprvé nebo opakovaně, rozhodně přípravu nepodceňujte. V případě, že se svěříte do rukou profesionální stěhovací firmy, navštíví vás stěhovací technik a to zcela zdarma.

Návštěva stěhovacího technika je důležitá

Návštěva technika je velmi důležitá pro co nejpřesnější cenovou kalkulaci, kdy technik zjišťuje podrobné informace o tom, jaké věci se budou stěhovat, kolik jich bude, a co vše se případně bude odvážet do sběrného dvora.Stěhovací technik si rovněž prohlédne dispozice stěhovaných prostor, informuje se o tom, do jaké vzdálenosti od domu může zaparkovat vůz, které předměty se vejdou do výtahu a zda se budou stěhovat i těžké kusy nad 100 kg (např. klavír, sejf apod.). Technik tak získá detailní náhled připravovaného stěhování. Na základě těchto informací poté pracovník stěhovací společnosti připraví kompletní cenovou kalkulaci a harmonogram stěhování.

Stěhovací technik prezentuje firmu

Z návštěvy stěhovacího technika byste si měli udělat celkový dojem o stěhovací firmě. Měl by jednat slušně, seriózně a rovněž umět zodpovědět veškeré vaše otázky, doporučit vám vhodné způsoby balení či poradit si s nečekanými situacemi, které mohou převoz věcí komplikovat. Profesionální stěhovací společnost vám zapůjčí krabice na stěhování zdarma a zároveň vám dokáže poradit systematické řešení celého stěhování. Technik umí odhadnout, kolik bude potřeba obalového materiálu, poradí vám, kam co balit, aby nedošlo k poškození.Návštěva technika je zcela zdarma. Poté, co s jeho návrhem ceny souhlasíte, podepíše s vámi závaznou objednávku na daný termín. Stěhovací technik by vám měl sdělit, kolik je potřeba na stěhování lidí, jak dlouho může celý proces trvat, včetně umístění věcí v novém bytě.